Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.12 Savaşçı izle (2018) Türkçe Dublaj HD Savaş Filmi

1

12 Savaşçı izle

12 Savaşçı türkçe dublaj izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
12 Savaşçı izle (2018) Türkçe Dublaj HD Savaş Filmi

12 Savaşçı izle, 12 Savaşçı türkçe dublaj izle, Uluslararası çapta büyük bir yankı uyandıran 11 Eylül 2001 tarihinde yapılan İkiz Kuleler saldırısında, Dünya Ticaret Merkezi olarak adlandırılan ve dünya tarafından sıkça takip edilen bu yer yok olmuştur. 12 Savaşçı filmi izle, bu saldırıda 2996 kişi hayatını kaybederken, dünya çapında tüm televizyonlar bu olayı konuşmaya başlamış ve canlı görüntüler eşliğinde her an olaydan kamuoyunu haberdar etmekteydi.

Olay araştırılmaya başlandıktan sonra bu saldırıyı düzenleyenin El Kaide olduğu tespit edilmiş ve kısa süre sonra da terör örgütü olan El Kaide saldırıyı üstlenmiştir. 12 Savaşçı tek parça izle, bu saldırının sonrasında ABD hükümeti bir karar alarak El Kaide’yi ortadan kaldırmak için Afganistan’a bir operasyon düzenlemeyi planlamıştır. 12 Strong filminde de bu operasyonun beyaz perdeye yansıtılması ve bununla beraber sinemaseverlerle buluşması söz konusu olmaktadır.

12 Savaşçı türkçe dublaj izle

11 Eylül saldırısından hemen sonra özel bir kuvvet kurularak Afganistan’a operasyon düzenlenmiştir. ABD’nin özel kuvveti ise 12 kişiden oluşan özel bir ekiptir. Bu özel ekibin tek amacı ise El Kaide ve Taliban terör örgütlerinin barınmakta olduğu Afganistan’a giderek buradaki terör örgütlerini ortadan kaldırmaktır. 12 Savaşçı full izle, Afganistan Birleşik İslami Kurtuluş Cephesi Generali Raşid Dostum ile bir ittifak kurmak zorunda olan bu birlik, hiç tanımadıkları bir bölgede oldukça güçlü bir yapıya sahip terör örgütleri ile mücadele edeceklerdir. Bu nedenle de bölgeyi iyi bilen birine ihtiyaç duymaktadırlar. Dostum ile yapılan ittifak ise onların oldukça fazla işine yarayacaktır.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, İMDB +7 Filmler, Savaş Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Nicolai Fuglsig

Oyuncular: Chris Hemsworth, Elsa Pataky, Michael Shannon, Michael Peña, Rob Riggle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?