Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Babalar Savaşıyor 2 izle Türkçe Dublaj 720p

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Babalar Savaşıyor 2 izle Türkçe Dublaj 720p

Babalar Savaşıyor 2 izle, Babalar Savaşıyor 2 türkçe dublaj izle, İlk filmi 2015 yılında vizyona giren Babalar Savaşıyor, ikincisini 2017’de seyircisinin beğenisine sundu. Aynı karakterlerle devam eden film yine komedi sınırlarını zorluyor. Genel olarak baba ve üvey baba ilişkisini dram filmlerinde görmeye alışkın olan herkesi ters köşe yapan Babalar Savaşıyor yine çok iddialı.

Filmde Dusty baba, Brad ise üvey baba. Bu ikili kafa kafaya verip çocukları için unutulmaz bir Noel hazırlığına girişir. Aile sıcaklığını çocuklarına hissettirmeye ve onları eğlendirmeye çalışırlar. Ancak yaptıkları planlar arasında kendi babalarının da işin içinde olması hiç yoktur. İlk önce Dusty’nin daha sonra ise Brad’in babası arayarak ortalığı birbirine katmaya gelir. Dusty’nin babası hem eski kafalı hem de oldukça maço bir kişiliğe sahiptir. Üstelik Dusty’nin her hareketiyle dalga geçme potansiyeli vardır ayrıca yaşına göre davranmayan uçarı bir tiptir. Brad’in babası ise tamamen hassas, duygusal ve sevecendir. Birbirinden taban tavana zıt olan bu iki büyükbaba ile Noel tatili adeta kaosa dönüşeceklerdir. Gerek çocuklara verdikleri tavsiyelerle gerekse oğullarının hayatlarına olan müdahaleleri sayesinde büyükbabalar filmin komedi unsuru haline gelir. Ayrıca kendilerine göre gayet iyi anlaşan iki üvey baba olan Brad ve Dusty’nin de arasında rekabet ortamı yaratırlar. Artık Brad ve Dusty hem çocuklarının güzel bir Noel tatili geçirmesi için uğraşacak hem de babalarını idare etmeye çalışacaklardır. Babalar Savaşıyor 2 full izle, Babalar Savaşıyor 2 tek parça izle, Babalar Savaşıyor 2 1080p izle etiketleri ile de Babalar Savaşıyor 2 filmini sitemizde bulabilirsiniz.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Sean Anders

Oyuncular: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Mel Gibson, John Lithgow, Linda Cardellini

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?