Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Başlat Ready Player One izle 2018 Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Başlat Ready Player One izle 2018 Türkçe Dublaj

Başlat Ready Player One izle, Başlat Ready Player One türkçe dublaj izle, Başlat Ready Player One full izle, Başlat Ready Player One tek parça izle.

Günümüzden 20 yıla yakın bir zaman sonrasını canlandırmakta olan bir filmi şu an da sizlere sunuyoruz. Filmde 2045 yılında artık her şey teknolojiye kendini adamış ve dünya tamamen çığırından çıkmış bir hal almıştır. Bu hal doğrultusunda ise farklılıkların da ele alındığını herkes anlamıştır. Yaşanmaz dünya artık her geçen gün kıyamet sinyallerini vermektedir.

Başlat Ready Player One filmi izle, Artık insanlar bu durum altında yine bir teknoloji oyunu olan sanal gerçeklik ile geleceği görme adlı oyununu oynarlar. Geleceği kimse göremeyecek olsa da bunlar geleceği gördüklerini umarlar. OASIS adında ki bu oyun her geçen gün milyonlarca kez oynanmaya başlandığı zaman kurucu olan James Halliday adında ki kişiye aittir. James bu durum altında herkesin gözünde büyük bir dahi olmuştur. Kendisini dahi olarak kabullenen bu genç artık her şeyin de bir sınırı olduğunu düşünmelidir.

Ama James Halliday bir gün ani bir şekilde ortadan kaybolur ve fazla bir zaman geçmeden öldüğü ortaya çıkar. Başlat Ready Player One 2018 izle ortaya çıkan bu durum OASİS adında ki oyunda bir anahtar gizlendiği gerçeği de ortaya çıkmıştır. O anahtarı bulan hayatını kurtaracak kadar bir paraya sahip olacağını anladığı zaman işte o günden sonra dünya tamamen karışmış bir hal altındadır. Bu karmaşık durumlar altında 500.000 dolar parayı bulmak için çok ama çok büyük bir aramaya girecek olan kişiler göze ölümü bile alacaktır.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Simon Pegg, Ben Mendelsohn, Olivia Cooke, Julia Nickson, Mark Rylance

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?