Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Çakallarla Dans 4 Full HD izle

2


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Çakallarla Dans 4 Full HD izle

Çakallarla Dans 4 izle, Çakallarla Dans 4 full izle, Çakallarla Dans 4 filmi, Çakallarla Dans 4 tek parça izle, Çakallarla Dans serisinin sonuncusu olan dördüncü filmde üç filmde olduğu gibi aynı ekip yer almıştır. Belirli bir izleyici kitlesine sahip olan serinin dördüncü filmi 25 Kasım 2016 tarihinde izleyicisiyle buluşmuştur. İlk üç seride olduğu gibi aksiyon ve komedi sahneleriyle dolu olan filmin izleyenlerini kahkahaya boğan bir film olduğunu söylemek mümkündür.

Filmin konusu serinin sevilen karakterleri, Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet etrafında şekilleniyor. Maddi açıdan kötü durumda olan arkadaşlar aynı evde yaşamaya başlamışlardır. Çakallarla Dans 4, Muhasebeci Servetin eşi Fatma ile birlikte yaşadığı evde kalıyorlardır. Fakat ev arkadaşlığı hiç biri için kolay değildir ve birbirlerine uyum sağlamakta zorlanıyorlardır. Hiçbiri bu durumdan hoşnut değildir. Bir uğraş içinde olmayan ve kendilerini karamsarlığa itmiş durumda olan kahramanlarımızın hayat enerjileri düşmüş ve sıkıntı içindedirler. Böyle zor zamanların ardında onları neyin beklediğinin farkında değildirler henüz.

Berberlik yapan Hüseyin ağabeyleri bir gün yanlarına gelir ve elinde bir harita vardır. Almanya’da yaşayan dayısının oğlu vefat etmiştir ve ona bu haritayı miras olarak bırakmıştır. Kahramanlarımız bu haritanın bir gömü olabileceğini düşünmüşler ve karşılarına çıkan bu umut ışığına kendilerini bir anda kaptırmışlardır. Kahramanlarımız haritanın izini sürerek bu kez Edirne’ye doğru yola koyulacaklardır. Haritayı alarak hazine avcılığı yapmaya koyulan kahramanlarımız birçok macerayla karşı karşıya kalacaklar diyebiliriz.

Tür: 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 25 Kasım 2016

IMDB Puanı: 4.0

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?