Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Cumali Ceber 2 izle Full HD Yerli Komedi

76
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça OK.RU Tek Parça OLOADYorum yap


FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Cumali Ceber 2 izle Full HD Yerli Komedi

Cumali Ceber 2 izle, Cumali Ceber 2 full izle, Cumali Ceber 2 tek parça izle, Evet arkadaşlar aranızda Cumali Ceber’i tanımayan yoktur herhalde. Varsa da zaten gördüğü an kesinlikle tanıyacaktır diye düşünüyorum. Tamamen yaptıkları komik videolar sayesinde sosyal medya da ünlü olmuş birisidir. Ardından bir de yoğun istek üzerine komedi türünde yapmış olduğu filmi çok beğenilmişti. Şimdi de yoğun bir istek üzerine filmin ikinci serisini hazırlamış ve sinema gününü belirlemiştir.

Evet arkadaşlar efsanevi bir film ile sizleri baş başa bırakmadan önce film hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum. Filmin ilk serisi oldukça komedi dolu olduğu için aynı konunun devamı olarak çekilmiş bir ikinci seriyi sizlere sunuyoruz. Film de Cumali adında ki kişi büyük oğlu olan Cevher’i artık bir an önce evlendirmek istemektedir. Çünkü kendisinin onun yaşındayken iki çocuğu olduğunu bilmektedir. Yani demek istediğim şu çocuğunun yaşı artık geçmeye başlamış ve çocuğundan çok kendisi telaşa girmiş haldedir. Bunun için koşuştururken bir yandan da dedesinin arsasında bulunan huzur evinin yıkılacağı hakkında haberler gelmiştir.

Cumali Ceber 2 izle

Bu haberin ardından biraz değişim göstermiş ve şaşırmıştır. Bu durumu önlemek için Cumali’nin tek bir şansı vardır. O şans ise dedesinden yıllar önce almış olduğu köstekli saatin geri gelmesidir. Cumali ise saat hakkında en ufak bir bilgiye bile sahip değildir. O yüzden oldukça yoğun bir tempo içine girmiş olan Cumali bu sıkıntıların arasında koca koca adam haline gelmiş olan çocuklarını dövmektedir. Ama dövmek dediğim komik bir hal almıştır. Daha önce bir kavganın bu kadar komik olduğunu görmeyenlerin olduğunu hissediyorum. Bakalım Cumali bunca dert arasından çıkmayı başarabilecek mi? Yoksa artık her şeyi akışına mı bırakacak. Sizleri film ile baş başa bırakıyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 8 Haziran 2018

Yönetmen: Kamil Çetin

Oyuncular: Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Esra İşgüzar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?