Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Dua Et Kardeşiz Yerli Komedi Filmi izle Full HD

2
( HD Kalite ) Fragman Bölüm 1 Bölüm 2Yorum yap


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Dua Et Kardeşiz Yerli Komedi Filmi izle Full HD

Dua Et Kardeşiz izle, Dua Et Kardeşiz full izle, Dua Et Kardeşiz tek parça izle, Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Tuğrul arazilerinden bir tanesinin üzerinden bir yol geçeceklerini duyururlar. Bu durum ise bütün aileyi bir panik içerisine sokmaktadır. Ailenin diğer bir çocuğu olan Ömer ise bu durumdan habersiz olarak hayatına devam etmektir. Ailenin annesi ise bu durum sonrasında bir çözüm yolu olarak Ömer’i aramaktadır.

Ömer ise bu durumu araştırmak için memleketine ve ailesinin aynına dönmektedir. Ailesinden bu durumu dinleyen Ömer ise bu olay da başka bir şey olduğunu düşünür ve araştırma yapmak istemektedir. Dua Et Kardeşiz 2017, fakat bu araştırma sırasında ise Ömer bir şeylerin ters gittiğini fark etmektedir. Fakat geçen bu yol ise yasal olarak geçmemektedir. İllegal geçen yol ise büyük bir sıkıntı içerisine sokmaktadır. Bu olayın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak isteyen Ömer ise bir araştırma sürecine girer. Elinden gelen bütün her şeyi yapan bu adam ise sonucun neler ile karşılaşacağı büyük bir merak konusu olarak yer almaktadır.

Dua Et Kardeşiz filmi Türkiye yapımı komedi filmlerinden biri olarak vizyona girmek için gün saymaktadır. 6 Nisan 2018 tarihinde vizyonda olması beklenen film ise daha çıkmadan ses getiren filmler arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise işlediği konu ile çoğu insanın dikkatini çekmiş ve içerisinde bulundurduğu komedi sahneleri ile büyük bir etki yaratmaktadır. Çok ses getirmesi beklenen film ise meraklandırmaya devam etmektedir.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 6 Nisan 2018

Yönetmen: Hamza Yazan

Oyuncular: Gökhan Demir, Eray Kaman, Ayhan Taş, Başak Akbay, Funda Dönmez

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?