Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Düğüm Salonu izle Full HD 2018

3
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça VİD Tek Parça OPENYorum yap

Düğüm Salonu izle

Düğüm Salonu full izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Düğüm Salonu izle Full HD 2018

Sinemaseverlerin oldukça merak etmekte olduğu ve 2018 yılında vizyona girecek olan bu komedi filminde, sinemaseverleri oldukça ilginç bir konu beklemektedir. Düğün merasimleri herkes tarafından oldukça özel, herkesin oldukça fazla özen gösterdiği ve özverili bir çalışma ile gerçekleştirdiği merasimlerdir. Sonuçta herkes bir kere evlenmektedir. Bu nedenle bir düğün esnasında ortaya çıkacak sorunlar insanlar için felaket niteliği taşımaktadır.

Her şeyin ince ince dokunduğu ve aksilik çıkmaması adına yoğun bir çaba harcanan bu düğünde de tabi ki aksilikler eksik olmayacaktır.
Tam saatinde ve tam gününde hazırlanmış bir düğünde neler yaşanabileceğini anlatan Düğüm Salon filminde oldukça eğlenceli anlar sinemaseverleri beklemektedir. Aynı gün, aynı saatte planlanmış olan iki düğün de yan yana iki düğün salonunda gerçekleşmektedir. Fakat bu iki düğünde de oldukça ilginç anlar yaşanması davetlileri beklemektedir. Gelinler ve damatların bir araya geldiği bu mutlu ve heyecanlı günde tüm planlar alt üst olacaktır.

Düğüm Salonu full izle

İki farklı düğünün sahipleri de birbirini tanımaktadır. Gelinler ve damatlar birbirlerini tanıyorsa ve iki düğünde yan yana düğün salonlarında yapılıyorsa, karmaşık ve eğlenceli anların yaşanması da oldukça doğal bir hal almaktadır. Tüm planların alt üst olması ile beraber bu iki düğün tam bir felakete dönüşecek ve izleyenlere keyifli, eğlenceli anları yaşatacaktır. Düğün salonlarının karışması söz konusu olduğunda ise davetliler büyük bir şok yaşayacaklardır.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Hakan Algül

Oyuncular: Şahin Irmak, İrem Sak, Gonca Vuslateri, Emre Karayel, Onur Buldu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?