Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.En Karanlık Saat izle 2018 Türkçe Dublaj

1

en karanlık saat izle

en karanlık saat türkçe dublaj izle

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
En Karanlık Saat izle 2018 Türkçe Dublaj

En Karanlık Saat izle, En Karanlık Saat full izle, II. Dünya savaşında fazlası ile kendi borusunu öttüren Nazi Almanya’sı son zamanlar da ise her şeyin kendisinin hakim olduğunu düşünmektedir. Çünkü o kadar güçlü bir orduya sahiptir ki diğer ülkeleri savaşın ortasında iken bile tehdit ediyor. Nazi Almanya’sı kendilerine karşı savaşmakta olan İngiltere ve Fransa’ya büyük bir tehdit savurmuş olsa da bu tehdit ile birlikte ortalığın daha da çok karışmasına neden olmuştur. Avrupa ülkelerinin üstüne birden ne olursa olur ve çöker. Büyük Britanya başbakanı ise tüm bu durumlar altında korkudan istifa etmek zorunda kalır. Neville Chamberlain adında ki başbakan istifasını ettikten sonra tüm halk kendi devletinin başına bir an önce birisini geçirmek istemektedir.

En Karanlık Saat türkçe dublaj izle

Çünkü ülke o kadar çok zor durumda kalmıştır ki ellerinden hiç bir şey gelmiyor gibidir. Halkın kendisinin seçmediği bir başbakan onun yerine görev alır. Winston Churchill adında ki bu kişi her şeyi kendi başına değil de halkın da yardımı ile çözebileceğine inanmaktadır. Kafasında yüzlerce planı olduğu için işleri biraz daha kolaylaşacaktır. Winston Churchill görevi üstlendiği zaman çok sayı da değişik olayları çözmek zorunda olduğunu da anlamıştır. Bu yüzden de kendisini çok zorlu bir süreç bekliyor olsa da bir an olsun gözlerinde korku yoktur. Filmi En Karanlık Saat izle, En Karanlık Saat türkçe dublaj izle, En Karanlık Saat 1080p izle etiketleri ile izleyebilirsiniz. Bakalım barış için mi yoksa savaş için mi mücadele edecek. Filmi izlediğiniz zaman anlamış olacaksınız.

Tür: 2018 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, İMDB +7 Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - İngiltere

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Joe Wright

Oyuncular: Gary Oldman, Kristin Scott Thomas, Lily James, Ben Mendelsohn, Stephen Dillane

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?