Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Esaretin Bedeli izle 1080p Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Esaretin Bedeli izle 1080p Türkçe Dublaj

Esaretin Bedeli izle, Andy Dufresne, başarılı ve genç yaşta bir bankacıdır. Eşi ile çeşitli sorunlar yaşayan Andy, karısının kendisini aldattığını düşünmekte ve bir gece kendisini takip ederek onları suçüstü yakalamaktadır. Esaretin Bedeli full izle, Daha sonra karısını ve karısının sevgilisini ölü olarak bulan polis kuvvetleri, Andy’yi doğrudan suçlu bulmakta ve mahkeme ise ömür boyu hapis kararı vermektedir. Esaretin Bedeli türkçe dublaj izle, Shawsank Hapishanesi’ne götürülen Andy, burada hayatının değişeceği olaylar yaşayacaktır. Hapishanede tanıştığı Red ise onun diğer mahkûmlara karşı umut kaynağı olmasına yardım edecek ve Shawsank hapishanesi, yıllar içerisinde oldukça değişen bir yapıya sahip olacaktır.

Hapishane müdürü ve diğer pek çok farklı hapishane çalışanı da, Andy’nin üstün muhasebe bilgisi ve yeteneğinden yararlanmak istemekte ve vergi düzenlemeleri ile mükellefiyetler gibi konularda kendisinin yardımını istemektedirler. Esaretin Bedeli tek parça izle, Andy, tüm bu olaylar arasında kendi içerisinde bir plan kurmakta ve çeşitli hamleler yapmaktadır. Sürekli olarak hapishane hücresinde küçük taş heykeller yapan ve bu heykeller ile bir koleksiyon yapan Andy, aynı zamanda farklı bir planı da başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Hapishane yönetimi ile yaşanan büyük sorunlar, hapishane müdürünün bir genci suçsuz yere öldürmesi ve Andy’ye karşı oynanan bazı oyunlar, olayların gidişatını değiştirmektedir. Andy bu noktada tüm hapishaneyi şoka uğratacak bir olayı gerçekleştirmektedir. Hapishane müdürü ve diğer yöneticileri de etkileyecek olan bu olay, filmin esas konusunu oluşturmaktadır.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Efsane Filmler, İMDB +7 Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 10 Mart 1995

IMDB Puanı: 9.3

Yönetmen: Frank Darabont

Oyuncular: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, James Whitmore, Clancy Brown

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?