Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Geliş izle – Arrival Türkçe Dublaj Full HD

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Geliş izle – Arrival Türkçe Dublaj Full HD

Geliş izle, Geliş full izle, Geliş türkçe dublaj izle, Geliş 1080p izle. Louise Banks kendisini üniversite de tam bir dil bilimci olarak görmektedir. Çünkü kendisini tamamen dil bilime verdiği için varı yoğu dil bilimi olmuştur. Ders esnasında hoca ders anlatırken fazlası ile derse odaklandığı için hocası derste ki tüm öğrencilerine Amerika’ya bir uzay aracının indiği gerçeğini söyler. Arrival izle, bu durum altında ilk başta pek bir inanmamış gibi olsa da sonrasında bu durumun gerçek olma ihtimalinin de olması onu biraz şüpheye düşürür.

Dünyanın çok farklı yerlerine 10 taneden fazla indiğinin söylentileri çok büyük hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Albay Weber adında ki Amerikan ordusuna emirleri vermekte olan isimden yardım ister. Bu yardım onun için ciddi anlamda çok önemli olacağı için kendisine yardım edilmesini istemektedir. Tüm ordular artık uzaylıların iniş yaptığı yerlere emir verir ve büyük bir saldırı hazırlığına başlanmıştır.

Arrival full izle, saldırı gerçekleşecek olursa çok ama çok sayı da insanın öleceği gibi çok sayıda da hastalığın meydana gelme riskinin olduğunu herkes bilmektedir. Banks bu savaşı önlemek adına çok büyük çaba sarf etmeye başlayacak. Çünkü elinde bunu önlemekten başka hiç bir seçenek yoktur. Bu durum onun için çok ama çok önemlidir. Çünkü hiç bir kişiye zarar gelmesini istemeyen Banks elinde ki son koza kadar deneyimler içinde olacak. Arrival türkçe dublaj izle, film ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Tür: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Gerilim Filmleri, İMDB +7 Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg, Tzi Ma

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?