Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Görevimiz Tatil izle Full HD 2017 Yerli Komedi

1

görevimiz tatil izle

görevimiz tatil full izle

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Görevimiz Tatil izle Full HD 2017 Yerli Komedi

Görevimiz Tatil izle, Görevimiz Tatil full izle, Görevimiz Tatil tek parça izle, Görevimiz Tatil filmi izle, Demet Akbağ’ın baş rolde olduğu film yakında sinemalara gelecek.

Sıtkı dört kişilik ailesiyle oldukça mutlu ve bazı konuların hep üst üste geliyor olması başta onu ve ailesini olmak üzere çok üzmektedir. Ama gençliğinden bu yana cimri olan Sıtkı herkes tarafından böyle tanınmaktadır. Başına gelen olayların çoğu bu yüzden ortaya çıkmakta olsa da aslında bu durumu düşünemez bile. Başına gelen her şeyin sonucunda nazar der ve işi kapatıp geçer. Kendisinden suç bulmadığı için ailesinin gözünde de cimri olarak görünmektedir. Görevimiz Tatil full izle, Türkan ise onunla yıllardır süren ilişkisi içinde kendisiyle ilk günler de olduğu gibi hiç bir şekilde ilgilenmediği için hayatından sıkılmıştır. Türkan bu duruma bir an önce çözüm yolu bulmak zorunda olsa da aslında elinden bir şey gelmediğini de düşünmektedir.

Bu çift balayından bu yana tatil yüzü görmediği için artık o kadar çok bunalmıştır ki hayatları da çok değişik bir boyut altında gibi görünmektedir. Ama Sıtkı yine de tatile gidince ilişkilerinin düzelmeyeceğini düşünmekte olduğu için bu işe bulaşmayacağını söyler. Görevimiz Tatil izle, artık Türkan eşi olan Sıtkı ile birlikte bir terapiste gider ve terapistin de onlara bu şekilde düzelebileceğini söyler ve artık onlar için bu tatil ailesi için de söz konusu gibi görünmektedir. Her şeyin yanı sıra bu aile cidden tatil ile birlikte değişecek mi? Bende çok merak ediyorum. Görevimiz Tatil tek parça izle, Hdfilmonline.net herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Görevimiz Tatil full izle

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Demet Akbağ, Zafer Algöz, Deniz Altan, Ali Keçeli, Sarp Akkaya

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?