Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Güzel ve Çirkin izle 2017 Türkçe Dublaj ve Altyazılı

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Güzel ve Çirkin izle 2017 Türkçe Dublaj ve Altyazılı

2017 Filmlerinin en iyi filmlerinden bir tanesi olan Güzel ve Çirkin izle, 7,3 Puanlık İMDB’si ile en çok izlenen filmler arasına girdi. Genel olarak doğanın kanunu olan çirkin bir erkeğin güzel bir kadına aşık olmasını konu edinen ama fantastik boyutta olan bu film 129 Dakikalık zamanı ile film severleri içerisine çekmeyi başarıyor. Güzel ve Çirkin, filminin senaryosuna gelecek olursak. Kendisine yapılan bir büyü sonucu yakışıklı prens çirkin insanımsı birisine dönüşür. Şatosunda kendi başına yaşayan, prensin sadece o gibi büyü sonucu konuşan eşyalara dönüşen hizmetkarları bulunmaktadır. Güzel ve Çirkin full izle, Güzel ve Çirkin 1080p izle, Prens yalnızlıktan artık delirecek duruma kadar gelmiştir. Kendisine yapılan büyüde 10 yıl içerisinde kendisine aşık olacak bir kadın bulamaz ise hayatının geri kalanını da canavar olarak geçirecektir.

Güzel ve Çirkin türkçe dublaj izle, Maurice adında bir adam çıkagelir ve şatoya izinsiz giriş yapar. Şatonun kuralları içerisinde yer alan maddelerden bir tanesi olan, izinsiz giriş sonucunda aşto sahibi giren kişiyi ömür boyu tutsak olarak alabilir. Prens Maurice’yu tutsak olarak alır. Bunu duyan kızı Belle hemen şatoya gider ve babasının serbest bırakılmasını buna karşılık olarak kendisinin şatoda tutsak olarak tutulabileceğini söyler. Prens’de bunu kabul eder. Belle zaman içerisinde şatoda ki konuşan eşyalar ile muhabbet kurmay başlar. Ve anlar ki böyle kötü denli görünen görüntünün arka perdesinde iyi mi iyi, bir yüreğin bulunduğunu anlar. Ve o andan itibaren prens ile aralarında oldukça samimi anlar geçecektir. Konusu ile fena olmayan, Güzel ve Çirkin full izle filmi sitemizdedir.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Fantastik Filmler, İMDB +7 Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 17 Mart 2017

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Bill Condon

Oyuncular: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Ewan McGregor, Gugu Mbatha-Raw

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?