Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Halo 4: Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Halo 4: Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle

Halo 4 Şafağa Kadar Hücum izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum türkçe dublaj izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum full izle, 2525 yılında geçen ve insanoğlunun uzayda kolonileşmesini konu alan filmde, kolonilerdeki düzeni sağlamak amacı ile eğitilen askerler, insanlar tarafından başlatılan isyanı önleyebilmek için çalışmaktadırlar. Askeri öğrencilerden biri olan ve yetenekleri, savaşla ilgili olan görüşleri için şüpheye düşen Thomas Laskey, bir iç yolculuğa ve iç mücadeleye girişmektedir. Kendisiyle sürekli olarak bir iç mücadele yaşayan Laskey, düşüncelerini kontrol etmeye çalışırken gezegen, bilinmeyen bir uzaylı ırk tarafından istila edilmeye çalışılmaktadır. Halo 4 Şafağa Kadar Hücum tek parça izle, Saldırı esnasında tam karşılık veremeyen ve sendeleyen Thomas Laskey ile diğer ekip arkadaşlarını, efsane olan Spartan – II süper asker üyelerinden biri olan John – 117 kurtarmaktadır.

Tüm gezegenin uzaylı bir ırk tarafından istila edilmeye çalışılması sebebiyle John, Thomas Laskey’e askeri potansiyeli ve liderlik niteliğini kullanması gerektiğini ve uzaylı istilasına karşı insanlar arasında bir örgütlenmeyi sağlaması gerektiğini söylemektedir. Şimdiye kadar hiç karşılaşılmayan bir tehlike olan uzaylı istilası, yalnızca başarılı ve düzenli bir insan ordusu ile yenilebilecektir. Durumu idare etmek ve insanların lideri olarak uzaylılara karşı savaşabilmek için mücadele eden Thomas Laskey, nefes kesen sahnelerdeki başarılı performansı ile seyircileri etkilemeyi başardı. 2012 yapımı olan ve Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde çekilen Halo 4: Şafağa Kadar Hücum filmi, ülkemizde de yoğun bir ilgi ile izlenen filmler arasında yer almakta ve 86 dakikalık süresi ile ideal bir film süresini seyirciye sunmaktadır.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, İMDB +7 Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Martin Scorsese, Stewart Hendler

Oyuncular: Anna Popplewell, Daniel Cudmore, Ayelet Zurer, Max Carver, Osric Chau

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?