Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Hep Yek 3 izle Tek Parça Full HD (2018)

2
( Kota Dostu ) Fragman Tek Part OPEN Tek Part MAİL.RUYorum yap

Hep Yek 3 izle

Hep Yek 3 full izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Hep Yek 3 izle Tek Parça Full HD (2018)

Hep Yek 3 izle, Hep Yek 3 full izle, Hep Yek 3 yerli filmi izle, Hep Yek 3 olarak serinin üçüncü filmi Mart’da sinemalarda. Hep Yek film serisi, ilk filmden itibaren sinemaseverlerin oldukça fazla ilgi göstermekte olduğu bir komedi film serisi olarak göz önüne çıkmaktadır. İlk filmde Türkiye’nin en ünlü mafya babalarından bir tanesi olan Ziya Baba’nın şehvete ve şana oldukça düşkün oğlu olan Cevat, dünyaca ünlü şöhrete sahip olan manken Camilla’yı kaçırma kararı almıştır.

Oldukça tutkulu bir şekilde bu mankene kendini kaptıran Cevat, kız kaçırma operasyonunu babasına açar. Ziya Baba ise bu durumu kabul ederek Camilla’yı kaçırma görevini Şahin’e verir. Hep Yek 3 tek parça izle, bir paket içerisine konulan güzel manken Cevat’a doğru yola çıkar fakat Şahin paketin içerisindekinden habersizdir. Şahin paketi İzmir’den İstanbul’a doğru götürürken yolda başına Gürkan ve Altan adında iki belayı da alır. Sonrasında da kargo ortadan kaybolur ve olaylar gelişir. Hep Yek film serisinin ikinci filminde ise olaylar daha da karmaşık bir hal alır.

Hep Yek 3 full hd izle

İlk filmde paketi kaybeden bu Gürkan ve Altan ikilisi bu filmde Cevat’ın eline düşmüştür. Paketi kaybeden ve Cevat’ı kandıran Şahin’i öldüren Cevat, Gürkan ve Altan’ı tek bir şekilde affetme sözünü vermiştir. Hep Yek 3 filmi izle, Cesedi ortadan kaldırırlarsa canları bağışlanacaktır. Fakat kimsenin bu olaydan haberi olmaması gerekmektedir. Gürkan ve Altan ise her zamanki gibi bu işi de eline yüzüne bulaştıracaktır. Hep Yek filminin serisinin son filminde ise Gürkan ve Altan yeni bir maceraya atılmakta ve mafyadan ayrılma kararı almaktadır. Fakat bu öyle kolay olmayacaktır.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: -

Oyuncular: Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?