Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.İkimizin Yerine Full HD izle

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
İkimizin Yerine Full HD izle

İkimizin Yerine filmi, Çiçek isimli genç bir kızın hayatı üzerinden izleyicileri ile buluşmaktadır. Küçük bir kasabada ailesi ile birlikte tekdüze bir yaşam süren Çiçek, ailesinin kısıtlamaları ile sıkışmış hisseden bir gençtir. İkimizin Yerine izle, Böyle bir hayatın içinde bunalmış halde olan Çiçek hayatını, çevresindeki insanları kısacası her şeyi sorgular bir duruma gelmiştir. Hayata dair kafasında çözümlenemeyen çok soru işaretleri vardır. Çiçek kendi içinde tüm bu duyguları yaşarken hayatına girecek olan yeni biri her şeyi değiştirecektir. Kasabaya yeni gelen Edebiyat Öğretmeni Doğan ve Çiçek’in tanışması her ikisi için de farklı duygular uyandırmıştır. Çiçek Doğan’a âşık olmuştur ve onun dikkatini çekebilmek adına elinden gelen her şeyi yapmaya başlamıştır.

İkimizin Yerine full izle, İkimizin Yerine tek parça izle, İkimizin Yerine filmi izle.

Birlikte vakit geçirebilmek için devamlı fırsat yaratmaya çalışmakta ve Doğana aşkını göstermeye çalışmaktadır. Çiçek Doğan’a yakın olabilmek adına kendisine özel ders vermesini bile istemiştir. Doğan önceki ilişkilerinde yaralar almıştır ve bu yüzden Çiçek’ten uzak durmak istemektedir. Doğan ne kadar istemese de Çiçek’e karşı olan hislerine engel olamamıştır ve aralarında büyük bir aşkın başlaması kaçınılmaz olmuştur. Bu iki insanın aşkı ilk başta birbirlerine çok iyi gelmiş ve yaralarını sarmaya başlamışlardır. Fakat bu ilişki Çiçek’in ailesinin hayatıyla ilgili bir sırrın ortaya çıkmasına neden olacaktır. İkimizin yerine filmi 21 Ekim 2016 tarihinde izleyicileriyle buluşmuştur. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken bir film olmuştur.

Tür: 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 21 Ekim 2016

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Umur Turagay

Oyuncular: Nejat İşler, Serenay Sarıkaya, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?