Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.İlişki Durumu Açık İlişki izle (2018) Türkçe Dublaj Tek Parça

0


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
İlişki Durumu Açık İlişki izle (2018) Türkçe Dublaj Tek Parça

İlişki Durumu Açık İlişki izle, İlişki Durumu Açık İlişki türkçe dublaj izle, İlişki Durumu Açık İlişki filmi izle, partları ile 720p kalite seçeneğiyle sitemize eklenmiştir.

Monalisa bir kaç yaşındayken ne kadar zeki ve güzel olduğunu onu gören herkese hissettirmiştir. Akıllı kadın artık birey haline gelmiş olmasına rağmen onun için bazen hale şeyler çocuksu gibi görünmektedir. Bu yüzden de onu göreb erkekler hep çocuksu tavırlar sergileyerek onun gönlünü kazanmaya başlıyor olsa da bu durum da Monalisa adında ki güzel kadın için çok kötü bir durumdur. Kendisinin bu durumu davranıyor olması onun o tavırları sevdiği anlamında değildir. İlişki Durumu Açık İlişki full izle, KJimseye şans vermeyen Monalisa gün geçtikçe böyle devam etmeyeceğini düşünür. O yüzden de artık kendisine gelen teklifleri geri çevirmez ve herkesle ilişki başlatır. Onu tanıdığı zaman ayrılan Monalisa bir kaç yıl böyle ilişki durumu ile hayatına devam. Bu durumdan sıkılıp ciddi ilişki zamanının geldiğini düşünür.

İlişki Durumu Açık İlişki türkçe dublaj izle

Bu ilişki durumu onun için çok sıradan bir şey olmuş olsa da artık istediği hal de şans vermeden duramaz. Herkesle samimi olan Monalisa gün geçtikçe daha da bu işe bağlanıyor ve bunun hiç bir şekil de farkında değildir. İlişki Durumu Açık İlişki tek parça izle, arkadaşlarının her sorduğunda başka birisi ile ilişkisi olduğunu söylediği zaman arkadaşlıkları da kötü bir yere doğru gitmektedir. Her şey onun için ciddi anlamda artık çok zora gitmektedir. Bu duruma bir an önce çözüm yolu bulmaktan başka bir çaresi kalmadığının da farkına varmıştır.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Brian Crano

Oyuncular: Rebecca Hall, Gina Gershon, Jason Sudeikis, François Arnaud, Dan Stevens

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?