Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Kapıdaki Sır izle Full HD 2018 Yerli Korku Filmi

2
( HD Kalite ) Fragman Tek Part HDYorum yap

kapıdaki sır izle

kapıdaki sır full hd izle

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Kapıdaki Sır izle Full HD 2018 Yerli Korku Filmi

Kapıdaki Sır izle, Mehmet Ali Zaim adında ki yönetmenin çok büyük uğraşlar sonucu elde etmiş olduğu korku filmini şu an da sizlere sunuyoruz. Filmin 13 yaş üstü olması biraz korkusunun da derin olduğunu göstermektedir. Kısa bir süre sonra vizyona girecek olan filmin isterseniz şöyle bir içeriğine de göz atalım. Film de yaklaşık 1800’lü yıllar da yaşayan adam vardır.

Kapıdaki Sır full izle, bu adam hayatında o kadar çok zorluk çekmektedir ki köy hayatı o adamı çok yormaktadır. Çalışmak için bir iş, yemek için bir ekmek, içmek için temiz bir su bile bulamamaktadır. Bu adamın tarihte yapmış olduğu bir anlaşma sonucu ölümü bile göze almıştır. Ama anlaşma sonucunda kendisi haksız çıktığı zaman canından olmuştur. Bu ölmüş olan adamın eşi ve çocukları ölmeden önce elinden alınmıştır.

Kapıdaki Sır yerli filmi izle, Şu an da ise oldukça zor bir hayat ile iç içe olan bu ailenin geri kalanı köle hayatı gibi bir hayat içinde kalmaktan çok korkmaktadır. Bu kadın öldürülmüş olan eşinin acısını halen geçirememiştir. Bu yüzden de içinde ki sinir her geçen gün daha da çok artmaya başlamış ve ellerinde de hiç bir seçenek kalmamıştır. Eşinin intikamını almak adına da sırlar perdesini açacak ve işler artık daha da zora gitmeye başlayacak. Kapının ardında çok büyük sırların kendisini beklediğini de bilmektedir. Bakalım neler ile baş başa kalacak.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Mehmet Ali Zaim

Oyuncular: Şiar Zaim, Melek Orhanoğlu, Asuman Zaim, Natali Kayova

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?