Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Kar izle 2018 Yerli Dram Filmi 720p

8
( HD Kalite ) Fragman Tek Part MOLY Tek Part STREAMYorum yap


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Kar izle 2018 Yerli Dram Filmi 720p

Kar izle, Kar full izle, Kar filmi izle, Müzeyyen adında ki üniversite öğrencisi kız yirmi bir yaşına girmiş ve bu durum onun ilk günler de moralini bozmuştur. Çünkü yaşlandığını düşünen bu kız hayat şartlarının böyle olması gerektiğini bildiği için Ebru, Bekir, Kadir ve Ferdane adında ki arkadaşları ile vakit geçirir. Hatta vakit geçirmek dediğim hayatlarını hemen hemen hep beraber geçirirler. Bir an olsun birlikteliklerini bozmayan bu arkadaşlar birbirlerine karşı her konu da açık sözlü olduğu için arkadan da iş çevirmiyor oldukları gerçeği vardır.

Müzeyyen tüm yaptığı işleri arkadaşlarına anlattığı için genelde hep günahlarını anlatmaktadır. Çünkü günahlarından kurtulmak için ne yapması gerektiği hakkında bilgiler aldığı için her duruma bir cevap vermek yerine kendisine verilen tavsiyeleri denemeye çalışmaktadır. Kar yerli filmi izle, Müzeyyen annesi ile hiç bir şekilde iletişim kuramıyor olsa da tam 12 yıldan beri bir kardeşi olduğunu bilmektedir. Ama hiç bir şekilde kardeşine ulaşamamış olan Müzeyyen günlerden bir gün karşısına çıkan Ali adında ki gencin kendi kardeşi olduğunu anlamıştır.

Kar 2018, Müzeyyen kardeşi ile karşılaştıktan sonra daha da farklı bir hayata sahip olduğunu anlayacak. 21 yıllık özlemi nasıl tarif edecek bilmiyor olsa da anne babasıyla karşılaşmak istediği kadar bir yandan da onlara karşı büyük nefret duymaktadır. Çünkü kendisini bir an olsun merak edip etmediklerini düşünürler. Bakalım aralarında neler yaşanacak. Hdfilmonline.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Emre Erdoğdu

Oyuncular: Doğaç Yıldız, Hazar Ergüçlü, Ümit Çırak, Halil Babür, Ozan Uygun

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?