Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Kaybedenler Kulübü Yolda Full HD izle 2018 Tek Parça

14

kaybedenler kulübü yolda izle

kaybedenler kulübü yolda full izle

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Kaybedenler Kulübü Yolda Full HD izle 2018 Tek Parça

Kaybedenler Kulübü Yolda izle, Kaybedenler Kulübü Yolda full izle, Kaybedenler Kulübü Yolda tek parça izle, Kaybedenler Kulübü Yolda yerli filmi izle, Mehmet Ada Öztekin yönetmenliğinde komedinin ön saflarda ve hemen ardından da drama önem verilen bir Kaybedenler Kulübü Yolda izle şu an sizlere sunuyoruz. Her şeyin yanı sıra filmin ilk serisinin pek kişi bilmiyor olsa da bu film sayesinde ilk serisi de baya bir önem kazanacak. Çünkü baştan sonra etkileyici boyutta olan bir film olduğu bas baya ortadadır. Her neyse filmin içeriğine de bir göz atalım. Film de Kaan ve Mete adında ki ikili oldukça birbirlerine karşı saygılı bir o kadar da cesurdur.

kaybedenler kulübü yolda full izle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi izle, Çünkü bu ikili çocukluk yıllarından beri beraber büyümüş ve her şeyin yanı sıra da başlarına gelen her olaydan da ikisi sırt sırta verip çıkmıştır. Bu ikili oldukça güzel bir tatil adına Olimpos’a giderler. Cidden hayal ettiklerinden daha da güzel bir tatil olmuştur.Kaybedenler Kulübü filmi, Bu ikili motorlarıyla birlikte artık evlerine yani İstanbul’a dönmek için yola çıkarlar.

Yola çıkmış olmalarının ardından çok güzel bir yol planı yapsalar da hiç bir şekil de yol planı onlara uymaz. Çünkü yol esnasında başlarına her şey gelir. Hani olur ya çok istediğiniz şey asla olumlu bir şekilde sonuçlanma gibi. Tam da bu ikilinin istediği güzel bir yolculuk olsa da yolda başlarına gelmeyen kalmayacak. Her şey üst üste geldikçe onlar hayatlarına döndüklerinin farkına varacaklar. Kaybedenler Kulübü Yolda 2018, Şüphesiz en iyi yerli filmler arasına bulunacak.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Nejat İşler, Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Sarp Akkaya, Hande Doğandemir

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kaybedenler Kulübü Yolda Full HD izle 2018 Tek Parça” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Haydar - 5 ay önce demiş ki:

    10dk boyunca bekledim fakat açılmadı