Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Kırlangıçlar Susamışsa izle (2018) Yerli Film Full HD

1
( Kota Dostu ) Fragman Tek Parça MOLY HDYorum yap


FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Kırlangıçlar Susamışsa izle (2018) Yerli Film Full HD

Kırlangıçlar Susamışsa, Çok uzun zamandır fotoğrafçı olarak çalışan Murat yıllardır Karadeniz’in köyünde hayatına devam etmektedir. Hayatında ki varı yoğu olan fotoğrafçılık onun olmazsa olmazları arasındadır. Kırlangıçlar Susamışsa izle, Sakin yaşantısı içinde pek de hareketli anlar meydana gelmez. Daha da güzel vakit geçirmek adına daha doğrusu vakit öldürmek adına kendi başına Karadeniz’in en güzel yerlerinde belgesel çekmektedir.

Çektiği belgeseller kendisini etkiliyor olsa da bu durum onun ruhunu daha da çok açmaktadır. Kırlangıçlar Susamışsa full izle, artık orman içinde ki her şeyin hakimi olmasa da her şeyin ne olduğunu bilmektedir. Günlerden bir gün kuzeni Burak’a orman içinde yaşamlarını sürdüren kırlangıçlar hakkında bilgi verir. Bu durum kuzenine ilk günler de pek inandırıcı gelmemiş olsa da belgeseli izlediği zaman cidden gerçek olduğu bilgiler karşısında şaşırır. Burak artık bu durumdan çok etkilendiği için kırlangıçlar için kendi çabası ve onları hiç görmediği hal de onlara bir yuva yapar.

Murat çok eğlence içinde olduğu Karadeniz ormanları ve yaylaları içinden gitmek ile karşı karşıya kalır. Kırlangıçlar Susamışsa filmi izle, bu durum onun moralini bozmuş olsa da hiç bir şekilde gitmek istememektedir. Bir seçim yapmak zorunda kalan Murat gitmek ile kalmak arasında gidip gelmektedir. Giderse buraları çok ama çok özlemle arayacağını bilmektedir. Gitmezse de çok daha güzel bir hayatı kaçıracağının farkındadır. Murat bakalım ne seçimi yapacak.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2014 - Türkiye

Yönetmen: Muhammet Çakıral

Oyuncular: Murat Sarı, Hamit Demir

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?