Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Leo Da Vinci Mona Lisa Macerası izle 2018 Türkçe Dublaj

1
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça OK.RU Tek Part ODNKYorum yap


FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Leo Da Vinci Mona Lisa Macerası izle 2018 Türkçe Dublaj

Leo Da Vinci Mona Lisa Macerası izle, Leo Da Vinci Mona Lisa Macerası türkçe dublaj izle ve Leo Da Vinci Mona Lisa Macerası full izle seçenekleri ile Leo Da Vinci Mona Lisa Macerası filmi izle, sitemizdedir.

Vinci eyaletinde hayat oldukça sıradan geçmekte ve herkes fazlası ile huzur doludur. O yüzden de herkes Vinci eyaletine doğru akın etmekte olsa da dışarından gelen kişiler bu ortamı sevmediği için hep geri dönmüştür. Burada ki herkes birbirleri ile çok samimi olduğu için başlarına da pek sıkıntı gelmemektedir. Burada ki herkes gibi boş işlerle vakit geçirmek istemeyen Leonardo çok uzun zamandan beridir hep icat peşinde koşturmaktadır.

Bir gün bir şey icat edeceğini hep hayal eden Leonardo hiç bir zaman hayalinin peşinden gitmeyi bırakmaz. Ona bu konu da yardım eden tek arkadaşı olan Lorenzo ile birlikte güzel işler yapmayı planlarlar. Lorenzo adında ki arkadaşından bir konu da yardım isteyen Leonardo arkadaşının kendisine yardım edeceğini bilir. Gioconda ise onlarla çocukluk zamanlarından beri hep alay edici sözler söylemektedir. Bu gün yine bu icat peşinde olan ikiliye karşı bakıp bakıp hep alay etmektedir. Bu ikili yine de birbirinden hiç bir şekilde ayrılmazlar. Bu hayatları hemen hemen hep aynı geçmekte olsa da onlara değişik gibi gelmektedir. Kente huzuru bulmak için gelen bir adam geri dönmez.

burada kalmak adına her şeyi göze almıştır. Kente gelen adam o ikili gence bir şeyler anlattıktan sonra o ikilinin aklı çok karışmıştır. Adam onlara bir hazineden bahsedecek ve o ikili de bu hazinin sahibinin kendileri olduğunu düşünürler. Bakalım kentte ki huzur parayı bulunca değişecek mi? Herkese iyi seyirler dileriz.

Leo Da Vinci Mona Lisa Macerası full izle

Tür: 2018 Filmleri, Animasyon Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - İtalya

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Sergio Manfio

Oyuncular: Şu anlık bilinmiyor.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?