Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Maymunlar Cehennemi 3 Savaş izle Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Maymunlar Cehennemi 3 Savaş izle Türkçe Dublaj

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş full izle, Maymunlar Cehennemi 3 Savaş tek parça izle, Maymunlar Cehennemi 3 Savaş filmi izle, Maymunlar Cehennemi serisinin üçüncü filmi olan Maymunlar Cehennemi 3: Savaş ikinci filmin kaldığı yerden başlayıp bizleri yepyeni maceralara götürüyor. İkinci fil olan Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti’nde Kobo’nun ihanetine uğrayan Sezar bu ihanetin ardından daha sivri daha radikal kararlar alan bir karaktere bürünmüştür. Maymunlar Cehennemi 3 Savaş türkçe dublaj izle, Sezar insanlar ile arasında bir savaş olsun istemiyordur. Savaşa hazırlık yapması ise savaşma isteğinden değil, insanların onları affetmeyeceğini düşündüğü içindir. İnsanların onu affetmeyeceğini düşünen Sezar mecbur kaldığı için savaş hazırlığı yapmaya başlar. İnsanlar ve maymunlar arasındaki ilişki git gide daha da kötü bir hal almaya başlamıştır.

Sezar savaş karşıtı olmasına karşın insanların ordusunun başında bulunan Albay bir o kadar savaş istiyordur. Çünkü insanlar ile maymunlar arasındaki düşmanlığın sadece maymun türünü yok etmek ile çözüleceğine inanıyordur. İnsan ordusunun başındaki Albay acımasızlığı ile nam salmıştır. Maymunlar Cehennemi 3 Savaş 1080p izle, bu acımasız Albay maymun türünün sonunu getirmek için elinden geleni yapacaktır. Bunun karşısında ona güvenen halkını korumak ve kurtarmak için Sezar’da savaş hazırlığına başlamıştır. Çünkü Sezar’ın Albay’a ve diğerlerine boyun eğmeye hiç ama hiç niyeti yoktur. Şimdi iki ırkta karşı karşıya gelecekleri güne hazırlanıyordur. Fakat Sezar ve arkadaşları insanların kampına giderken beklenmedik bir şey olur ve küçük bir kız çocuğu Sezar’ın korumasına ihtiyaç duyar. Küçük kızıda yanına alan Sezar yola koyulur.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Efsane Filmler, İMDB +7 Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 14 Temmuz 2017

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Matt Reeves

Oyuncular: Woody Harrelson, Andy Serkis, Karin Konoval, Judy Greer, Amiah Miller

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?