Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Oflu Hoca Trakya’da izle Full HD Tek Parça Yerli Komedi

53
( HD Kalite ) Fragman Tek Parça MAİL.RUYorum yap


Oflu Hoca Trakya’da izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Oflu Hoca Trakya’da izle Full HD Tek Parça Yerli Komedi

Oflu Hoca Trakya’da izle, Oflu Hoca Trakya’da full izle, filmi izleyicilerini diğer filmleri ile fazlasıyla etkilemiş ve kahkahaya boğmuştu. Filmin diğer serilerinde Oflu Hocanın başından geçenler oldukça keyifli bir şekilde izlenmişti. Filmin bu serisinde ise Oflu Hoca yepyeni bir macera ile izleyicilerini karşılamaktadır. Oflu Hoca Doğanspor adında bir takımın başkanlığını yapmaktadır. Daha başarılı bir takım oluşturmak isteyen Oflu Hoca, yeni transferler yapmak istemektedir.

Hayati adında genç ve başarılı bir yetenek bulunmaktadır. Oflu Hoca Trakya’da filmi izle, Ne yapıp edip bu genç yeteneği takımına almak ister. Bundan dolayı ise Lüleburgaz’a gitmeye kara verir. Uzun bir yolculuğun ardından Lüleburgaz’a adım atar. Oflu Hocayı ise burada hiç beklemediği birçok olay beklemektedir. Oflu Hocanın tıpatıp aynısı burada yaşamaktadır. Bu adamın adı ise Haspi’dir ve Oflu Hocanın tam tersi karaktere sahiptir. Haspi yeni hapisten çıkmıştır ve oldukça belalıdır. Herkes Haspi’yi gördüğü yerde kaçar ve ne yapacaklarını bilememektedirler.

Oflu Hoca Trakya'da full izle

Bu aşırı benzerlik ise Oflu Hocanın başına birçok iş açacaktır. Oflu Hoca Trakya’da tek parça izle, Oflu Hoca ne olduğunu başlarda anlamaz ve insanların neden ondan kaçtığına bir türlü anlam veremez. Fakat zamanla Haspi’yi öğrenir. Haspi yüzünden ise başına gelmeyen kalmaz. Haspi’nin yapmış olduğu bütün kötülükler Oflu Hocanın üzerine bir anda yıkılmaktadır. Oflu Hoca Trakya’da yerli filmi izle, Oflu Hoca ise bu durum karşısında ne yapacağını bilemez ve bu beladan kendisini kurtarmaya çalışır. Haspi ve Oflu Hoca arasındaki çekişme izleyicileri kahkahaya boğacaktır.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 13 Nisan 2018

Yönetmen: Adem Kılıç

Oyuncular: Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Bilal Çatalçekiç, Bahtiyar Engin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?