Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Pasifik Savaşı İsyan izle (2018) Türkçe Dublaj Tek Parça

5

pasifik savaşı isyan izle

pasifik savaşı isyan türkçe dublaj izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Pasifik Savaşı İsyan izle (2018) Türkçe Dublaj Tek Parça

Pasifik Savaşı İsyan 2018, Pasifik Savaşı İsyan türkçe dublaj izle, ilk filmi ile izleyenlerin ilgisini oldukça fazla çekmeyi başaran Pacific Rim filmi, ilk filminin yüksek oranda izleyici kitlesine ulaşması ile beraber ikincisinin çekilmesinin kararı alınmıştır. Pasifik Savaşı İsyan izle, ilk filmde bilim kurgu ve aksiyon severlere oldukça heyecanlı anların yanı sıra sahnelerin ve grafiklerin yüksek kalitede olması sayesinde büyük bir seyir keyfi sunan bu filmin konusuyla da büyük bir etki bırakmayı başarmıştır.

İlk filmde insan ırkı yok olmak üzereydi ve deniz altından çıkan çok güçlü yaratıklar insanların yaşamakta olduğu dünyayı işgal etmişlerdi. Bu dehşet saçan yaratıklara insanlar Kaiju adını vermektedir. Pasifik Savaşı İsyan full izle, dev boyutlardaki yaratıklarla mücadele etmek ise düşünüldüğünden daha zordur ve insanoğlunun neslinin tükenmesine oldukça az zaman kalmıştır. İnsanoğlunun en büyük icadı olan Jagerler ise dev robotlardır ve bu yaratıklara karşı kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2 pilot birlikte çalışarak bu yaratıkları önceki filmde geldikleri deliğe tıkmayı başarmıştı.

Pasifik Savaşı İsyan türkçe dublaj izle

Pasifik Savaşı İsyan, Pacific Rim 2 filmi izleyenlerinin oldukça merak ettiği serinin ikinci filminde ise oldukça heyecanlı anlar yine sinemaseverleri beklemektedir. İlk filmde gelmiş oldukları deliğe geri gönderilen Kaijular’ın ardından dünyada 10 yıl ileri gidilmiştir. Fakat uzay boşluğuna açılan portal tekrardan harekete geçmiş ve bu sefer Kaijular hem denizin altından, hem de gökyüzünden saldırıya başlamıştır. Kaijular için geliştirilen Jagerler ise daha teçhizatlı bir donanıma sahip olarak geliştirilmiştir. Büyük bir savaş insanoğlunu beklemektedir.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Steven S. DeKnight

Oyuncular: John Boyega, Scott Eastwood, Tian Jing, Adria Arjona, Rinko Kikuchi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?