Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Rampage Büyük Yıkım izle 2018 Türkçe Dublaj Tek Parça

4

Rampage Büyük Yıkım izle

Rampage Büyük Yıkım Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Rampage Büyük Yıkım izle 2018 Türkçe Dublaj Tek Parça

Rampage Büyük Yıkım izle, Rampage Büyük Yıkım türkçe dublaj izle, Rampage Büyük Yıkım filmi izle, Rampage Büyük Yıkım tek parça izle Dwayne Johnson’un baş rolde yer aldığı bilim kurgu filmi sitemizdedir. Rampage filminde DavisOkoye adında biri vardır ve insanlar ile pek iletişim kurmayı sevmeyen biridir. Ayrıca Davis bir primatologdur. Davis işi gereği bir gorili doğumundan beri gözlemler. Fakat geçen zamandan sonra bu zeki goril ile hiç beklemediği bir bağ kurar. Zamana bu goril Davis’in en yakın arkadaşı olur. Fakat bir gün her şey kökünden değişir. Yapılan deneylerde hayvanlar kullanılmaktadır ve bu zeki goril bir deneyin parçası olur. Yapılan uygulamalar sonrasında ise goril, tanınamaz bir canavara dönüşür.

Aşırı hırçındır ve önüne gelen her şeyi yıkmaktadır. Dwayne Johnson izle Davis ise bu durum karşısında ne yapacağını bilemez. Çünkü gorilin korkunç bir deneyde kullanıldığını tahmin edemez. Bunun arakasındaki sır perdesini aralamaya çalışır ve bunun sonucunda sevimli gorilin bir deney parçası olduğunu öğrenir. O anda ise dünyası başına yıkılır. Bu konu üzerinde daha fazla üşen Davis ve yetkililer karşılaştıkları manzara sonucunda dehşete düşerler.

Rampage Büyük Yıkım full izle

Goril dışında birçok daha hayvan üzerinde çeşitli deneyler yapılmış ve tanınamayacak halde değişmişlerdir. Davis bu andan itibaren tüm deney yapılan hayvanları bulmaya çalışır. Dwayne Johnson full izle, Dünyada yaşanacak kaosu engellemek için bu hayvanları bir araya toplamaya çalışır. Bunu yaparken de hiçbir şekilde hayvanların zarar görmesini istemez. Bunun için de bir genetik mühendis ile konuşur. Film etkileyici bir şekilde Davis ve genetik mühendisin, hayvanları kurtarmak için yaptıkları anlatılmaktadır.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Brad Peyton

Oyuncular: Dwayne Johnson, Jeffrey Dean Morgan, Malin Akerman, Naomie Harris, Marley Shelton

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?