Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.



Star Trek Sonsuzluk izle 1080p Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Star Trek Sonsuzluk izle 1080p Türkçe Dublaj

Star Trek Sonsuzluk izle, Star Trek Sonsuzluk 1080p izle, Star Trek Sonsuzluk türkçe dublaj izle. 26 Ağustos 2016 tarihinde vizyona giren ve Star Trek film serisinde oldukça fazla ilgi görmeyi başaran, serinin takipçileri tarafından beğenilen Start Trek Sonsuzluk filmi, 2016 yılı ABD yapımı bir bilim kurgu, aksiyon, macera ve savaş filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. Filmde anlatılan konu da izleyenlerin aklında kazınmaya yer etmektedir.

Uzay gemisi olan Atılgan gemisi, mürettebatı ile beraber uzayın derinliklerinde ilerlemektedir. 5 yıl sürecek olan görevlerinin 3.yılını tamamlamış olan Atılgan gemisi ve mürettebatı, uzayın sessizliği ve karanlığının içerisinde ıssız bir yerde kendilerini bulmuşlardır. Star Trek Sonsuzluk full izle, Yaşanan olaydan Atılgan büyük bir hasar almıştır. Kaptan Kirk ve askerleri ise dünya ile hiçbir şekilde iletişim kuramamaktadır. Zira yaşanan olaydan dolayı tüm iletişim aygıtlarının iletişimi kesilmiştir. Atılgan’ın gördüğü hasarın onarılması gerekmektedir. Aksi takdirde hiçbir şekilde geri dönüşü mümkün olmayan bu gezegende mahkûm kalarak ölmeye yüz tutacaklardır. Ayrıca tüm bu aksiliklerden sonra bir de oldukça güçlü ve yepyeni bir düşman da Atılgan ve mürettebatının karşısına çıkacaktır. Bu düşman düşmüş oldukları gezegende yaşamakta olan ve oldukça güçlü, yenilmez bir uzaylıdır. Federasyon tarafından gönderilen Atılgan ve mürettebatının yanı sıra, tüm dünya bir araya gelse bu düşmana karşı oldukça güçsüz bir konumda iken, sadece Atılgan gemisinin mürettebatı tek başlarına bu uzayda bilinmeyen düşmana karşı çok zor bir mücadele içerisine girecektir.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, İMDB +7 Filmler, Macera Filmleri, Savaş Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 26 Ağustos 2016

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Chris Pine, Zoe Saldana, Karl Urban, Zachary Quinto, Simon Pegg

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?