Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Uzay Yolcuları izle Passengers 1080p Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Uzay Yolcuları izle Passengers 1080p Türkçe Dublaj

Uzay Yolcuları izle, Uzay Yolcuları türkçe dublaj izle, Uzay Yolcuları 1080p izle, Uzay Yolcuları filmi 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona girdiğinden beri oldukça yüksek oranda bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 2016 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmde anlatılan konu da sinemaseverlerin etkisinde uzun süre kalacağı ve oldukça fazla ilgi duydukları bir konu olarak göz önüne çıkmaktadır.

Passengers izle, Passengers full izle, Passengers türkçe dublaj izle, Avalon adı verilmiş olan bir uzay gemisi, Homestead II adı verilen yeni bir gezegende yaşayan koloniye insan taşımak için yola çıkmıştır. Bu koloniye 5000 kişiden fazla insan götürmek için yola çıkan Avalon uzay gemisi, toplamda 120 yıl sürecek olan bir yolculuk için uzay boşluğuna fırlatılmıştır. Bu yolculuk 120 yıl süreceğinden dolayı, koloniye ulaşması gereken insanların tamamı özel olarak tasarlanmış ve sağlıklarında hiçbir bozulma gelmeyecek şekilde uyku kapsüllerinde koloniye varıncaya dek uyutulması planlanmıştır. Uzay Yolcuları full izle, Uyku kapsülleri içerisinde yerleştirilen insanların tamamı gemi fırlatılmadan önce uzun yıllar boyunca sürecek olan bir uykuya yatırılmıştır. Fakat geminin fırlatılmasından 30 yıl sonra yaşanacak olay işleri tersine çevirecektir. Otomatik pilotla ilerlemekte olan gemide yaşanan bir teknik arıza sonrasında iki kişinin uyku kapsülü bir anda devre dışı kalır ve kapakları açılır. Kapakları açılan kapsüllerin içerisinden ise tamirci Jim Preston ve yazar Aurora Dunn çıkarlar. Kapsülleri zamanından önce açılan bu iki kişi daha 90 yıl yolculuk yapacaklardır ve gemi içerisinde oldukça sıkıntılı zamanlar geçecektir.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, İMDB +7 Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 13 Ocak 2017

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Morten Tyldum

Oyuncular: Chris Pratt, Jennifer Lawrence, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Aurora Perrineau

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?