Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Uzayda Dehşet izle (2009) 1080p Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Uzayda Dehşet izle (2009) 1080p Türkçe Dublaj

Uzayda Dehşet izle, Dünyadan çok uzaklarda ve hiç bilinmeyen bir yerde, karanlığın tam ortasında kaderine terk edilmiş bir uzay gemisi içerisinde yollarını kaybetmiş olan ve bulundukları noktaya nasıl geldiklerini dahi hatırlayamayan bir grup astronot, korkutucu bir gerçek ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Yalnız olmadıklarını anlayan ve insanlığın kurtuluşunun da onların elinde olduğunu anlayan grup, korku ve cesaret arasında gidip gelerek amansız bir mücadeleye başlamaktadır.

Uzayda Dehşet türkçe dublaj izle, Derin bir karanlıkta ve dünyadan ulaşılamayacak kadar uzak bir mesafede kendilerini bulan grup, bu durum karşısında neler yapacak? Özellikle korku unsurlarının son derece yoğun bir şekilde kullanıldığı filmde, aynı zamanda bilim – kurgu öğelerinin de yine yüksek bir başarı seviyesi ile aktarıldığını söylemek mümkün.

Uzayda Dehşet filmi izle, Astronot grubun amansız bir mücadeleye girişmesi, insanlık hayatının korunabilmesi için kritik hamleler içermektedir. Sürekli olarak yeni bir tehdidin ortaya çıktığı bir uzay ortamında, şimdiye kadar hiç karşılaşılmayan durumların içerisinden sıyrılmak astronot grup için kolay olmayacaktır. Uzayda Dehşet 1080p izle, ayrıca grup içerisinde sürekli olarak koordinasyon gerekliliği de yine bir başka zorluğu ortaya çıkarmaktadır. Sürekli yaşanan tartışmalar, duygusal konuşmalar ve kritik kararlar arasında gelişen olaylar sonucunda dünyanın kaderi nasıl bir hal alacak? Dünyadan mesafelerce uzak olan bir geminin içinde kapana kısılmış olan astronot grup, tekrar dünyaya dönebilecek ya da döndüklerinde bıraktıkları hayatları aynı şekilde bulabilecekler mi? Nefes kesen bir macera.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2009 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Christian Alvart

Oyuncular: Cam Gigandet, Norman Reedus, Dennis Quaid, Ben Foster, Antje Traue

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?