Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Wonder Woman izle 1080p (2017) Türkçe Dublaj

1

wonder woman izle

wonder woman türkçe dublaj izle

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Wonder Woman izle 1080p (2017) Türkçe Dublaj

Wonder Woman izle, Wonder Woman türkçe dublaj izle. Themyscira adında ki sadece vahşi kadınların yaşadığı bir ada vardır. Vahşi kadınlar dediğim daha önce hiç bir şekilde karşı cins ile iletişime geçmemiş kadınlardır. Erkekler ile konuşmayı bırakın erkek nasıl bir varlıktır onu bile pek hatırlayamazlar. Bu adada her şey kadınlar arasında olduğu için amazon ormanları arasında en değişik ormanı olarak da görünmektedir. Daiana adında ki bir kadın ise burada ki bu kuralı aslında çok saçma görmektedir. Kadın ile erkek bir arada olduğu zaman tanrıların kendilerini dışladığını düşünürler. Ama Diana bu durum hakkında çok bilgi sahibi olmasa da yine de saçma konu gibi gelmektedir.

Wonder Woman 1080p izle, her neyse Diana örf adetlere saygısından bu adadan dışarı çıkmaz. Günlerden bir gün bir ıslık sesi gibi sesin geldiğini tüm adada ki kişiler duyar ve sesin gittikçe kuvvetleniyor olması hayra alamet olmadığı bellidir. Adaya bir savaş uçağı düşer ve içinde ki kişiler pilot da dahil olmak üzere 2 kişidir. Pilot ve yardımcı pilot çok hafif bir şekilde yaralı kurtulur. Doğrusu bu büyük kaza içinden hafif yaralıyı geçtim sağ çıkmak çok zor bir şey gibidir. Pilot ile sohbet etmeye başlayan Diana dünya da çok büyük bir savaşın olduğunu o pilotan öğrenir. Bu pilot sayesinde adadan kaçmak için bir bahane üretir. Ve dünyada ki bu savaşta ne yapacak bilmiyoruz ama sırf savaş diye adadan kaçmıştır. Bakalım başına neler gelecek. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, İMDB +7 Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Patty Jenkins

Oyuncular: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen, David Thewlis

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?