Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.X-Men Başlangıç Wolverine izle 1080p Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
X-Men Başlangıç Wolverine izle 1080p Türkçe Dublaj

X-Men Başlangıç Wolverine izle, X-Men Başlangıç Wolverine full izle, X-Men Başlangıç Wolverine türkçe dublaj filminde bir zamanlar herhangi bir yerde verilen bir karar, koca bir hayatın akışını tamamen değiştirerek bambaşka bir yere sürükleyebilir. James Logan da böyle bir durum yaşayarak babasını öldürünce arkadaşı olan Victor Creed ile birlikte bulundukları yerden kaçmaya karar verir. X-Men Başlangıç Wolverine 1080p izle, William Stryker ise Logan ve Creed’i bulduğunda onlara bir teklif getirir. Stryker, onlara mutantlardan oluşan ve özel olarak kurulan bir ekibe dâhil olmalarını istemektedir. Logan bir zaman sonra örgütü bırakmakta ve kuzeye, Kanada’ya doğru yola çıkmaktadır.

Yollar bu noktada ayrılmış ve yepyeni bir macera için tüm şartlar olgunlaşmıştır. Aradan geçen yıllardan sonra Stryker yeniden ortaya çıkmakta ve bu kez de Logan’a Weapon X ismindeki projeye dâhil olması için hummalı bir teklif götürmektedir. X-Men Başlangıç Wolverine tek parça izle, Logan bu teklifi kabul etmez fakat sonra da bir intikam duyusu ile verdiği kararı değiştirerek teklifi kabul eder. Vücuduna özel bir enjeksiyon işlemi ile verilen Adamantium metali ile dünyanın en özel yeteneğine sahip olmakta ve artık yenilmez bir yapıya bürünmektedir. Adamantium metali sayesinde gücüne güç katan Wolverine, Sabretooth’tan bu sayede intikam alabilecek ve tatmin olacaktır. Wolverine ‘in bu nefes kesen intikam mücadelesi, aynı zamanda bir iç yolculuğu da paralel bir şekilde getirecek ve Logan olmaktan öte Wolverine olarak intikam aldığı için kendi kendiyle baş başa kalmayı istemeyecektir.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Efsane Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 1 Mayıs 2009

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Gavin Hood

Oyuncular: Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Dominic Monaghan, Scott Adkins, Liev Schreiber

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?