Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.X-Men Dark Phoenix izle (2018) Türkçe Dublaj Tek Parça

8

X-Men Dark Phoenix izle

X-Men Dark Phoenix türkçe dublaj izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
X-Men Dark Phoenix izle (2018) Türkçe Dublaj Tek Parça

X-Men Dark Phoenix izle, X-Men Dark Phoenix türkçe dublaj izle, X-Men Dark Phoenix full izle. Genç yaşta olan Jean Grey, sahip olduğu özel ve çok üstün güç sayesinde tüm dünyayı kötülükten ve özellikle de Apocalypse’ten kurtarabilmiştir. Fakat bu sınır tanımayan ve aşırı bir seviyeye sahip olan Phoenix Gücü, tahmin edildiğinden çok daha güçlü bir yapıya sahiptir. X-Men Dark Phoenix tek parça izle, Bu güç yavaş yavaş Jean Grey’i tamamen ele geçirmeye ve ayrıca ruhunu yozlaştırmaya çalışmaktadır. Bu esnada da Profesör X ve ekibin diğer üyeleri, Jean’in ruhunu kurtarmaya ve onu bu yozlaşmadan uzak tutmaya çalışmaktadır. Fakat ne yapılırsa yapılsın Jean günden güne karanlığın içine çekilmekte ve çok daha tehlikeli bir hal almaktadır.

X-Men Dark Phoenix izle

Bu süreçte ekip üyeleri, son derece hayati bir karar vermek zorundadır. Tek bir mutantın hayatının, dünya üzerinde yaşan herkesin hayatını tehlikeye atmaya değer olup olmadığını sormak zorunda olan ekip, son derece zor bir süreçle karşı karşıya kalacaktır. Jean Grey ise bu süreçte her zamankinden daha farklı bir ruh hali ve kontrol edilemez hareketleri ile korku salmaya başlamıştır bile. Ekibin bir an önce harekete geçmesi ve Jean Grey’in bir an önce kontrol altına alınması gerekmektedir. Her hamlenin kesin bir sonuç getireceği bu süreç içerisinde Jean Grey’in duygusal yapısında zaaflar da görülmektedir. Ekip bunu fark ettiğinde ise ne tür hamleler yapacağını öngörmekte ve sonu belli olmayan bazı durumların içine girilmektedir. X-Men Dark Phoenix 1080p izle, X-Men Dark Phoenix filmi izle şeklinde de film sitemizde yer alıyor.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Efsane Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2 Kasım 2018

IMDB Puanı: 10.0

Yönetmen: Simon Kinberg

Oyuncular: James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Jessica Chastain

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?