Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle 2014 Türkçe Dublaj

1


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle 2014 Türkçe Dublaj

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle, Gelecekte kamplara hapsedilmiş ve özgürlükleri ellerinden alınmış olan mutantlar, bir mahkumiyete maruz kalmamak için ve soylarının tükenmesini engelleyebilmek için zamanda yolculuk yapmak zorundadırlar. Sentinel’ler tarafından avlanıp öldürüldükleri için de nesilleri tam olarak tükenmenin eşiğindedir. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek full izle, Oldukça zor bir kıskaç içerisinde kalan mutantların soyunu kurtarabilmek için iki ezeli düşman olan Magneto ve ayrıca Charles Xavier de güçlerini birleştirmektedirler. Sentiel’in oluşturduğu vahşeti ve korkuyu engellemek amacı ile kurdukları planları, Magneto ve Xavier’i bir araya getirmektedir.

Wolverine ise kendi kendini iyileştirebildiği için zamanda yolculuğun yol açabileceği yan etkiler ve çeşitli yaralar, onda yok olacaktır. Bu yüzden Wolveine’i geçmişe gönderme fikri daha da mantıklı gelmektedir. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 1080p izle, Kitty Pryde’ın da yardımı ile geçmişe gönderilen Wolverine, kendini bir yapım aşamasının ortasında bulmaktadır. Trask Endüstri’nin deneyler sonucunda üretmiş olduğu Sentiel’lerin yapım aşamasına engel olacak olan Wolverine, planın tamamını başarılı bir şekilde yerine getirebilecek midir? Yedinci X – Men filmi olan X – Men: Geçmiş Günler Gelecek filmi, geçmişe yolculuğu esas alan bir bilim – kurgu filmi olmasının yanı sıra, nefes kesen bir aksiyon filmi olarak da en çok seyredilen filmlerden biri olmayı başarmıştır. Ülkemizdeki seyircilerin kullanıcı yorumları ile de 2014 yılının en başarılı bilim – kurgu ve aksiyon filmlerinden biri olarak belirlenen X – Men: Geçmiş Günler Gelecek filmi ödüllü bir filmdir.

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Efsane Filmler, Fantastik Filmler, İMDB +7 Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 23 Mayıs 2014

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, James McAvoy, Anna Paquin, Nicholas Hoult

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?