Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Yaratık Covenant izle (2017) Türkçe Dublaj 1080p

0


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Yaratık Covenant izle (2017) Türkçe Dublaj 1080p

Covenant, Alien serisinin sekizinci filmi olup arkası gelecek gibi görünüyor. Yaratık Covenant izle, film çekimleri Yeni Zellanda’da yetmiş dört günde tamamlanmıştır. Temelde Alien serisinin tüm filmleri, belirli bir formatı takip etmiştir. Başta uzay gemisi olmak üzere, bir yere sızan yaratık, insanları yok eder fakat sonrasında hayatta kalan bir avuç kişiye ulaşamaz ve onlar tarafından öldürülür.

Bu film 2012 yapımı Prometheus filminin devamı niteliğindedir. Yaratık Covenant türkçe dublaj izle, bunun yanı sıra Prometheus filminden üç oyuncu da rolleriyle beraber tekrar karşımıza çıkıyor. Buradan yola çıkacak olursak birtakım göndermelerin olması da doğaldır. Dolayısıyla hikâyenin sürekliliğine hâkim olmak için Prometheus’u izlemekte yarar var. Ancak bunu tamamen bağlantılı olarak da düşünmemek lazım.

Alien: Covenant’ı diğer Alien filmlerinden ayıran en önemli yönü insanlık üzerine olmasıdır. Filmde hissiyatın, üreticiliğin, insana özgü zihinsel özellikler tek düzelikten arındırılarak gözler önüne seriliyor. Yaratık Covenant 1080p izle, ayrıca bazı şeylerin cevapsız olduğu hissetiriliyor. Aksiyon ve gerilimle dolu olan film seyircinin sıkılmadan izleyeceği yüksek enerjili bir film.

Filmin konusuna gelelim. Covenant adı verilen gemide, mürettebata ek olarak bir miktar kolonist, derin uyur vaziyette onlarca bir sürü embriyo, gelecek için hazırda bekliyor. Ancak yaşanan kaza sonucu, gemi gitmesi gereken varış noktasına ulaşamadan bir başka gezegene iniş yapıyor. Dünya dışı yaşam bulmak için uzaya çıkan grup, bambaşka maceranın merkezinde buluyor.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 12 Mayıs 2017

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?