Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Yaşamın Kıyısında izle 2017 Türkçe Dublaj

0


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Yaşamın Kıyısında izle 2017 Türkçe Dublaj

Yaşamın Kıyısında izle, Lee Chandler güzel ilişkisinin ardından bir anlık anlaşmazsızlık sonucu eşinden ayrılmış ve şu an da ise kendi doğup büyüdüğü kentte kapıcılık yaparak ekmek parası kazanmakta olan kendi halinde sakin birisidir. Yaşamın Kıyısında türkçe dublaj izle, bu adam her ne olursa olsun pek kolay kolay şiddete başvurmadığı gibi şiddete de maruz kalmamıştır. Joe adında ki abisi ise memlekette yaşadığı için oradan gelen bir haber ile yıkılır. Abisi kalp krizi geçirmiş olduğu haberini duyar duymaz memlekete giden Lee bu durum altında ne kadar çaresiz kaldığını anlamış olsa da hiç bir şekilde bu duruma kendi ellerinden bir şey gelmediğini de anlamıştır.

Hastaneye adımını attığı anda telefonu çalan bu genç telefonu açtığı zaman ağabeyinin hayatını kaybettiğini duyduğu zaman olduğu yere yıkılan adam acil servise kaldırılmış olsa da uyandığında başında ki kişilerin hep kendi çevresinden olduğunu anladığı zaman ilk olarak ağabeyinin nerede olduğunu sorsa da hiç bir şekilde cevap alamaz. Yaşamın Kıyısında 2017, Bir çocuğa ölmeden bakmak için üstlenmiş olan bu Joe her durumun ardından ise o çocuğa kendi kardeşi gibi bakmak zorunda hisseder. Ve o andan sonra da daha farklı işlerin de meydana geldiği gerçeği vardır. Lee bakalım tüm bu olaylar karşısında ne gibi delilikler ile karşı karşıya kalacak. Her şey film içinde fazlası ile anlatılmaktadır.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram Filmleri, İMDB +7 Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 3 Şubat 2017

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Kenneth Lonergan

Oyuncular: Casey Affleck, Michelle Williams, Lucas Hedges, Gretchen Mol, Kyle Chandler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?