Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Yıldızlararası 1080p izle Türkçe Dublaj Tek Part

1


FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Yıldızlararası 1080p izle Türkçe Dublaj Tek Part

Yıldızlararası 1080p izle, Teknik bilgisi ve ayrıca yetenekleri son derece yüksek olan Cooper, Amerika Birleşik Devletleri’nde geniş bir mısır tarlasında çiftçilik yapmakta ve bu şekilde geçinmektedir. Tüm hayat amacı iki çocuğuna güvenli ve rahat bir yaşam elde etmek olan Cooper, tüm bu olaylar arasında küresel bir kuraklık, fırtına ve daha pek çok farklı olumsuzluk karşısında kalmaktadır. Yıldızlararası izle onlarla beraber yaşayan büyük baba Donald çocuklara göz kulak olmakta ve daha 10 yaşında olan kızı Murph da odlukça şaşırtıcı ve yüksek bir zekâya sahiptir. Geçmişte bıraktığı bilim kariyerini sürekli olarak hatırlayan ve özleyen Cooper’ın karşısına bir gün hiç beklenmedik ve büyük bir teklif çıkmaktadır.

Yıldızlararası 1080p izle

Ailesi ve daha da önemlisi insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekmektedir. Uzaya yolculuk etmek üzere dünyadaki bir uzay kuruluşu tarafından görevlendirilen Cooper, ekibi ile beraber başka gezegenlere sürekli olarak yolculuk yapmaya başlamaktadır. Yıldızlararası türkçe dublaj izle, Hayat belirtisi arayan ve daha pek çok farklı görevlere sahip olan ekip, uzayda hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalmaktadır. Bir uzaylı temasına şahit olduklarını sanan ekip, aslında çok daha farklı ve derin bir fiziki ortamla karşı karşıyadır. Fizikçi Kip S. Thorne’nun evrendeki ‘Solucan Delikleri’ ve ‘Kara Delikler’ isimli teorilerinden ilham alınarak hazırlanan film, Oscar ödüllerine sahip olan en başarılı ve en kaliteli bilim kurgu filmi olarak görülüyor.

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Editörün Seçtiği Filmler, Efsane Filmler, İMDB +7 Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 7 Kasım 2014

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Elyes Gabel, Wes Bentley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?