Sitemizde şuan toplam 154 film bulunmaktadır.Ziyaretçiler Gece Avı izle 2018 Türkçe Dublaj Full HD

4
( HD Kalite ) Fragman Tek Parça OLOADYorum yap


FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Ziyaretçiler Gece Avı izle 2018 Türkçe Dublaj Full HD

Ziyaretçiler Gece Avı izle, Ziyaretçiler Gece Avı türkçe dublaj izle, Ziyaretçiler Gece Avı full izle, filmi 9 Mart’da sinemalar da boy gösterecek. McKay ve Hoyt adında ki samimi dostun ortak arkadaşı olan birisinin düğünü vardır. O ikili düğüne beraber giderler. Düğün için çok mutlu olan bu dostlar ellerinden geldiğince düğünün iyi olması için çaba sarf ederler. Çabaları hiç bir zaman boş gibi görünmez. Çünkü ciddi anlamda gösteriş için değil de bir şeyleri daha da farklı renkler katmak istiyor olmalarıdır.

McKay ve Hoyt adında ki bu ikililer artık düğünün bitmesinin üstüne hemen gitmek istemezler. Bu yüzden de dönüşe geçmeden önce James adında ki adamın evine misafir olurlar. Ziyaretçiler Gece Avı filni izle, James ise onların en yakın dostlarından bir tanesidir. Her şey güzel bir gece olarak devam ettiği gibi güzelliğe daha da çok güzellik katmak isteyen James evliliğinin ilk gecesinde ciddi anlamda her şeyin farkındadır.

Çünkü eşini şu anda o kadar utandırmaktadır ki bu durum altında hiç bir şeyin morallerini bozamayacağını düşünürler. Ama bu eve bir şekilde girmeyi başaran 3 kötü kalpli kişi evde değişik şeylerin yaşanması adına çok ama çok büyük çaba sarf etmeye başlar. O üç arkadaş cidden evde ki tüm huzuru bozar ve evde evliliğin ilk gecesi büyük bir durgunluk meydana gelir. Her şeyin güvenli görünüyor olması o üç kişinin ortaya çıktıktan sonra hayatlarının cehenneme döndüğünü hissetmeye başladıkları zaman biraz da olsa korkmaya başlayacaklar.

Tür: 2018 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Johannes Roberts

Oyuncular: Bailee Madison, Christina Hendricks, Martin Henderson, Damian Maffei, Lewis Pullman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?